1–24 / 114 sonuç gösteriliyor

Kenar Çubuğu

ASUSTOR 1U/2U RAIL KIT

682,12 

ASUSTOR AS-1004T-V2 4 SLOT NAS 1.6 GHz 512MB DDR3

2.266,22 

ASUSTOR AS-3102T-V2 2 SLOT NAS 1.6 GHz 2 GB DDR3 HDMI 4K

2.235,06 

ASUSTOR AS-3204T-V2 4 SLOT NAS 1.6 GHz 2 GB DDR3 HDMI 4K

3.590,47 

ASUSTOR AS-6208T 8 SLOT NAS I-1.6GHZ QUAD 4GB 4XGBETH 2XESATA 3XUSB3 25IPNVR 4K

7.329,52 

ASUSTOR AS-6212RD 12 SLOT NAS I-1.6GHZ QUAD 4GB 4XGBLAN 4XUSB3 25IP KNL NVR

14.028,66 

ASUSTOR AS6004U 4 SLOT USB3.0 NAS DEPOLAMA KAPASITE GENISLETICI (EXPANSION UNIT)

1.798,84 

ASUSTOR NAS KAMERA LISANS TEKLI (TUM MODELLER)

222,53 

Beek 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) SFP

180,20 

Beek 1000Base-LX (LC-20Km-1310nm-Single-Mode) SFP

171,25 

Beek 1000Base-SX (LC-550m-850nm-Multi-Mode) SFP Mo

171,25 

Beek 1000Base-SX (LC-550m-850nm-Multi-Mode) SFP Mo

180,20 

Beek 24 Port Cat6 UTP Patch Panel, 8P8C,

144,37 

DELL A-SR630RailKit Kaydırmalı Hazır Raf 1U Rack Rails R630

229,79 

DELL A-SR730SRAILKIT Kaydırmalı Hazır Raf 2U Rack Rails R730

598,24 

DELL MS WINDOWS ROK Server 2016 Standart 16 Core W2K16STD-ROK

5.265,04 

Dell PET3003 T30 E3-1225v5 8GB 1TB 305W

4.716,61 

DELL PET630-HS-105W PowerEdge T630 105W 2.İşlemci İçin Heatsink

170,58 

Dell PowerEdge T140 Server E-2124 8GB 2x1TB

8.759,46 

DELL R230 R230135S1P1B-1S1 E3-1220V6 1x8GB 1x2TB IDRAC/ENT 1x250W

7.235,47 

DELL R740 PER740TR5 1xSILVER 4110 1x16GB 2x600GB 10K H730P DVDRW 1x495W

18.328,00 

DELL R740 PER740TR5 Silver Xeon 4110 16GB 2X600GB 2U Rack 1x495Watt H730P 2G IDRAC9 EXPRESS

18.702,27 

DELL T140 PET140M2 E-2124 1x8GB 2x1TB 7.2K SATA 290W

8.201,39 

DELL T30 II PET30TR1 Xeon E3-1225 8GB 1TB SATA Tower 1x290W

4.602,14