1–24 / 160 sonuç gösteriliyor

Kenar Çubuğu

BEEK BN-J4858C 850nm MM/LC SFP Fiber Modül

219,39 

BEEK BN-J4859C 1000Base-LX 1310nm 20km SM/LC SFP Modül

211,33 

CNET CGS-1600 16 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

599,55 

CNET CGS-2400 24 PORT 10/100/1000 YONETILEMEZ SWITCH

673,52 

CNET CSH-2400 24 PORT 10/100 YONETILEMEZ SWITCH

273,65 

CNET CSH-500P 5 PORT 10/100/1000 4xPOE 96W +1SFP YONETILEMEZ SWITCH

382,77 

CNET CSH-8008P 8 PORT 10/100 POE 130W YONETILEMEZ SWITCH

683,78 

CNET CSH-800FP 8 PORT 10/100/1000 POE 96W +1SFP YONETILEMEZ SWITCH

661,80 

CNET CSH-800P 9 PORT 10/100 8xPOE 96W YONETILEMEZ SWITCH

497,02 

D-LINK DES-1008P-C1A 8 PORT 10-100 4 POE SWITCH

314,30 

D-LINK DGS-1024C 24 PORT 10-100-1000MBPS SWITCH

549,02 

D-LINK DGS-1210-10P-F1A 8 POE PORT + 2 SFP PORT

1.043,73 

Dark DK-AC-PES4 4 X SATAIII PCI-E X1 Kart

266,26 

Dark DK-AC-U31P 2xUSB3.1 1xTypeC+1xTypeA PCI-E

266,26 

Dark DK-AC-U31X33 4 in 1 Gigabit Ethernet Girişli Usb3.1 Type C – Usb3.0 HDMI Dönüştürücü (4K UHD 60HZ)

292,18 

DARK DK-HD-E601 60m CAT5e/6 Network Üzerinden HDMI Uzatıcı

473,66 

DELL EMC 1000BASE-SX 850NM – 550M 1G MULTIMODE SFP TRANSCEIVER (GP-SFP2-1S)

412,80 

DELL EMC N1124P-ON 24 PORT 10/100/1000 12xPOE 190W +4SFP 10G MANAGE STACK SWITCH

3.269,02 

HAİKON DS-3E0109P-E 8 PORTLU 10-100 POE 8 PORT

573,92 

HCS 24 Port P6E-02403-1U Cat6E UTP 19 Dolu Patch Panel

732,04 

HIKVISION 8 Port (8 x PoE) DS-3E0109P-E 10/100 Fast Ethernet PoE Switch (123W)

691,76 

HP 1420-16G 16 PORT 10-100-1000 YONETILEMEZ SWITCH

749,69 

HP 1420-8G 8 PORT 10-100-1000 YÖNETİLEMEZ

266,33 

HP 24 Port 1420-24G-2SFP Unmanaged L2 Gigabit Ethe

1.108,55