ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Değerli müşterilerimiz;

Mağazamızdan satın aldığınız bütün ürünlerde ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Sizden kargo ücreti isteyen firmaları lütfen bize bildiriniz.

Saygılarımızla.

Değerli müşterilerimiz;

Mağazamızdan satın aldığınız ürünleri 24 saat içinde Ankara depomuzdan sevk ediyoruz. Kargoya teslim edilen ürünlerin takip bilgileri tarafınıza mail veya sms ile ulaşacaktır.

Saygılarımızla.

Değerli müşterilerimiz;

Mağazamızdan istediğinizi sepete ekle diyerek sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerek ödeme ekranına ulaşacaksınız. Burada kredi kartı veya havale seçeneklerinden size uygun olanı seçerek ödeme yapabilirsiniz. Havale ve eft ile yapılan ödemelerde % 3 iskonto uygulanacaktır. Sipariş sonrası bilgilendirme maili size ulaşacaktır. Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları ayrıca ulaştırılacaktır.

Saygılarımızla.

Değerli müşterilerimiz;

Firmamız Mithatpaşa vergi dairesine kayıtlı 318 008 3800 numaralı vergi mükellefidir. Satın aldığınız ürünlerin tamamı firmamıza faturalı olarak giriş yapılmıştır. Dolayısıyla sizlere satılan ürünler faturalı olarak sevk edilecektir. Ürün içerisinde faturanız size gönderilecektir. Fatura olmayan durumlarda bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

ÖDEME BİLGİLERİ

Değerli müşterilerimiz;

Mağazamızda satılan ürünleri kredi kartı ile tek çekim veya 9 taksite kadar ödeme ile satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinin güvenliği için web sayfamızda 256bit ssl sertifikası kuruludur. Kart bilgileriniz %100 güvendedir. Sizin dışınızda kimse görememektedir. Alışverişlerinizde ödeme sayfasında adres satırının https:// ile başlamasına dikkat ediniz.

Havale ile ödemelerde % 3 indirimimiz vardır. Havale hemen eft akşam 17:00 a kadar hesaba geçebileceği için lütfen siparişin size ulaşacağı zamanı göz önünde bulundurunuz.

Saygılarımızla.

Değerli müşterilerimiz;

Satın aldığınız ürün depodan çıkış yapılarak faturası kesilerek görevli personel tarafından paketlenmektedir. Bu esnada gözle görülen bir hasar varsa zaten ürün paketlenmeyecektir. Kargo görevlisine teslim edilen ürünler üzerinde bir sorun yoksa sağlam olarak gönderilmektedir. Kargo taşıma esnasında hasar gören ürünler size ulaştığında teslim almadan önce kutu, deforme, yırtık varsa ürünü teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz.

Size en kısa zamanda yeni ürün gönderilecektir.

Saygılarımızla

Değerli müşterilerimiz;

Satın aldığınız ürünle ilgili bir talebiniz olduğunda, ürünün tekrar satın alınabilir şekilde ambalajlarının olması, hiç kullanılmamış olması ayrıca adınıza kesilen faturası ile iade edebilirsiniz. Bu şartlar elektoronik kategorisinde sarf malzeme, giyimde iç giyim kategorilerinde farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi ve belge için lütfen ekteki linki inceleyiniz.

Saygılarımızla.