TEKNOKALE.COM

Değerli Müşterilerimiz;

Teknokale.com 1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamızın 2008 yılından beri devam ettirdiği bir projedir. Bu zamana kadar bireysel ve kurumsal müşterilerine bilgisayar ve çevre birimleri satış ve sonrası teknik destek hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu hizmetlerimizde etkili hızlı ve yerinde servis hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Bilişim sektöründeki başarımızı e-ticaret mağazamızla taçlandırarak karma bir mağaza oluşturdur. Ürünlerin tamamı ve ödemeleriniz Bitges Bilişim Teknolojileri güvencesindedir. Firma merkezimiz ANKARA’da dır.

Amacımız

Şimdilik Ülkemiz insanına ve ekonomisine katkıda bulunmak, hedeflerimiz arasında uluslar arası arena da markamızı ve ürünlerimizi tüm Dünya ya duyurmak ve satmak istiyoruz.

Hedefimiz

Bilişim teknolojilerini en iyi ve en etkili şekilde kullanarak mağazamızın sürekliliğini ve genişletilmiş ürün yelpazesi ile pazarda liderler arasına girebilmek.

Firmamız Mithatpaşa vergi dairesine kayıtlı 318 008 38 00 numaralı vergi mükellefidir. Firma merkezimiz Neyzen Tevfik Sokak 27/C Maltepe / ÇANKAYA / ANKARA adresinde faaliyetlerine devam etmektedir.

which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden.