TEKNOKALE.COM ANKARA MERKEZ OFİSİ

Neyzen Tevfik Sokak 27/C

Maltepe ÇANKAYA ANKARA

0312 2 302 302

[email protected]

INFORMATION QUESTIONS

MESAJ ÖNCESİ SORU VE CEVAPLAR

Değerli müşterimiz,

Sipariş verdiğiniz ürünlerin ödemesi yapıldıktan sonra 24 saat içinde sipariş esnasında belirttiğiniz adrese kargolanır. Size takip için bilgi mail ve sms gönderilecektir.

Saygılarımızla.

Değerli müşterimiz,

Satın aldığınız ürünlerin tamamı, faturalıdır. Elektronik ürünlerin tamamı yasa gereği 2 yıl garantilidir. Sipariş esnasında belirttiğiniz bilgilere fatura kesilecek ürünle birlikte gönderilecektir. Aksi durumlarda sayfada bulunan formu kullanarak sipariş numaranızla gönderirseniz mail adresinize de gönderilecektir.

Saygılarımızla.

Değerli müşterimiz,

Satın aldığınız ürünlerin bazılarını iade/değişim yapabilirsiniz. Fakat ürünün tekrar satılabilir durumda olması, orjinal kutu içerik ve ambalajlarının fatura ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. İade ve değişim için lütfen linkteki sözleşmeyi okuyunuz.

Takıldığınız konularda sayfamızdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Değerli müşterimiz,

Yaklaşık 5 bin kalem ürün günde 5 kez stoklarımızda güncellenmektedir. Satışların toplu olması halinde bazen ürün stoğu kalmayabiliyor. Ama siz ödemenizi yapmış oluyorsunuz. Bu gibi durumlarda müşteri temsilciniz size ulaşarak siparişi iptal edecek, yaptığınız ödemeyi aynı hesabınıza iade edecektir.

Temin edilebilir ürünlerde tekrar stok gelecekse bilgi verilecek, dileyen müşterilerimiz sonradan gönderim yapılacaktır.

Saygılarımızla.

İstek Talep ve Şikayetlerinizi lütfen bize bildirin.